Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
RKS Grodziec / BK-Sport
Górnik Jaworzno
3:2
Górnik Piaski Czeladź
KP Warta Zawiercie
4:1
Zew Sosnowiec
Sportowa Gmina Psary
1:2
Czarni Sosnowiec
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:5
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Zew Sosnowiec
0:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
3:1
Górnik Jaworzno
Sarmacja Będzin
8:2
Sportowa Gmina Psary
Górnik Piaski Czeladź
2:3
KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec / BK-Sport
10:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
10:1
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Jaworzno
1:0
Sarmacja Będzin
KP Warta Zawiercie
4:1
Czarni Sosnowiec
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:2
Zew Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
5:1
RKS Grodziec / BK-Sport
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec / BK-Sport
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
3:4
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
0:3
UKS Piłkarz Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
1:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
3:2
KP Warta Zawiercie
Sportowa Gmina Psary
2:4
Górnik Jaworzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
Sarmacja Będzin
KP Warta Zawiercie
6:2
Sportowa Gmina Psary
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:6
Czarni Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
5:2
Górnik Piaski Czeladź
RKS Grodziec / BK-Sport
3:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
Czarni Sosnowiec
5:1
UKS Piłkarz Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
0:3
KP Warta Zawiercie
Sportowa Gmina Psary
1:7
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski Czeladź
0:5
RKS Grodziec / BK-Sport
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Warta Zawiercie
Pauza
Zew Sosnowiec
2:0
Górnik Piaski Czeladź
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Górnik Jaworzno
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:3
Sportowa Gmina Psary
UKS Piłkarz Sosnowiec
5:1
Sarmacja Będzin
RKS Grodziec / BK-Sport
3:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
Pauza
Czarni Sosnowiec
6:0
Zew Sosnowiec
Sarmacja Będzin
4:0
RKS Grodziec / BK-Sport
Górnik Jaworzno
4:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
1:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sportowa Gmina Psary
4:6
UKS Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Czarni Sosnowiec
Zew Sosnowiec
0:3
Sarmacja Będzin
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:6
KP Warta Zawiercie
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:3
Górnik Jaworzno
RKS Grodziec / BK-Sport
4:3
Sportowa Gmina Psary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
2:2
Górnik Piaski Czeladź
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
- : -
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
- : -
RKS Grodziec / BK-Sport
KP Warta Zawiercie
- : -
UKS Piłkarz Sosnowiec
Sportowa Gmina Psary
- : -
Zew Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
6:3
Sportowa Gmina Psary
Zew Sosnowiec
- : -
Górnik Jaworzno
Czarni Sosnowiec
- : -
Sarmacja Będzin
UKS Piłkarz Sosnowiec
- : -
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec / BK-Sport
- : -
KP Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?