Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
1:6
KS Akademia Piłkarska Gliwice
LKS 35 Gierałtowice
1:4
Bojków Gliwice
ŁTS Łabędy
- : -
Gwarek Ornontowice
MKS Zabrze-Kończyce
2:9
Kolejarz Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
4:4
LKS 35 Gierałtowice
Kolejarz Gliwice
15:0
Tęcza Wielowieś
Gwarek Ornontowice
- : -
Bojków Gliwice
ŁTS Łabędy
- : -
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 35 Gierałtowice
3:0*
Kolejarz Gliwice
Tęcza Wielowieś
- : -
ŁTS Łabędy
Bojków Gliwice
2:5
KS Akademia Piłkarska Gliwice
MKS Zabrze-Kończyce
1:0
Gwarek Ornontowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Gliwice
2:0
Bojków Gliwice
Gwarek Ornontowice
1:16
KS Akademia Piłkarska Gliwice
ŁTS Łabędy
11:1
LKS 35 Gierałtowice
MKS Zabrze-Kończyce
0:0
Tęcza Wielowieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 35 Gierałtowice
8:2
MKS Zabrze-Kończyce
Tęcza Wielowieś
- : -
Gwarek Ornontowice
KS Akademia Piłkarska Gliwice
0:5
Kolejarz Gliwice
Bojków Gliwice
- : -
ŁTS Łabędy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
2:0
LKS 35 Gierałtowice
Gwarek Ornontowice
0:13
Kolejarz Gliwice
ŁTS Łabędy
6:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
MKS Zabrze-Kończyce
2:2
Bojków Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 35 Gierałtowice
3:0
Gwarek Ornontowice
KS Akademia Piłkarska Gliwice
14:0
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejarz Gliwice
1:2
ŁTS Łabędy
Bojków Gliwice
4:0
Tęcza Wielowieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
5:1
Tęcza Wielowieś
Gwarek Ornontowice
1:4
ŁTS Łabędy
Bojków Gliwice
3:1
LKS 35 Gierałtowice
Kolejarz Gliwice
10:0
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
0:7
Kolejarz Gliwice
LKS 35 Gierałtowice
0:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Bojków Gliwice
0:1
Gwarek Ornontowice
MKS Zabrze-Kończyce
0:10
ŁTS Łabędy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Akademia Piłkarska Gliwice
2:2
Bojków Gliwice
Kolejarz Gliwice
3:3
LKS 35 Gierałtowice
ŁTS Łabędy
4:3
Tęcza Wielowieś
Gwarek Ornontowice
0:5
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 35 Gierałtowice
1:5
ŁTS Łabędy
KS Akademia Piłkarska Gliwice
4:0
Gwarek Ornontowice
Bojków Gliwice
3:4
Kolejarz Gliwice
Tęcza Wielowieś
- : -
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zabrze-Kończyce
1:8
LKS 35 Gierałtowice
Gwarek Ornontowice
- : -
Tęcza Wielowieś
ŁTS Łabędy
5:1
Bojków Gliwice
Kolejarz Gliwice
5:1
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 35 Gierałtowice
2:0
Tęcza Wielowieś
KS Akademia Piłkarska Gliwice
0:0
ŁTS Łabędy
Bojków Gliwice
6:3
MKS Zabrze-Kończyce
Kolejarz Gliwice
8:0
Gwarek Ornontowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
- : -
Bojków Gliwice
MKS Zabrze-Kończyce
- : -
KS Akademia Piłkarska Gliwice
Gwarek Ornontowice
- : -
LKS 35 Gierałtowice
ŁTS Łabędy
- : -
Kolejarz Gliwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?