Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Imielin
0:3
Warta Zawiercie
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:1
Stadion Śląski Chorzów
Czarni Sosnowiec
0:2
AP Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
0:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:6
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:2
Czarni Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
1:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pogoń Imielin
0:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:0
Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec
3:0
Pogoń Imielin
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Stadion Śląski Chorzów
3:2
AP Orbita Bukowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:4
AP Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
Stadion Śląski Chorzów
Sarmacja Będzin
2:0
Czarni Sosnowiec
Pogoń Imielin
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
Sarmacja Będzin
Stadion Śląski Chorzów
1:0
Pogoń Imielin
AP Orbita Bukowno
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
0:2
Warta Zawiercie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
0:1
Stadion Śląski Chorzów
Pogoń Imielin
0:0
AP Orbita Bukowno
Czarni Sosnowiec
1:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
6:0
Czarni Sosnowiec
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:1
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
Pogoń Imielin
AP Orbita Bukowno
2:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Warta Zawiercie
1:0
Pogoń Imielin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:1
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
1:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:0*
Warta Zawiercie
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:0
AP Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
0:1
Pogoń Imielin
Czarni Sosnowiec
0:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:3
Sarmacja Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
AP Orbita Bukowno
0:0
Stadion Śląski Chorzów
Pogoń Imielin
6:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
GKS GieKSa Katowice S.A.
5:1
Pogoń Imielin
Czarni Sosnowiec
0:5
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
2:0
Warta Zawiercie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Imielin
0:4
Stadion Śląski Chorzów
Warta Zawiercie
3:0
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
AP Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
0:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
6:0
Sarmacja Będzin
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:2
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
Warta Zawiercie
AP Orbita Bukowno
4:2
Pogoń Imielin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:7
Stadion Śląski Chorzów
Warta Zawiercie
0:10
GKS GieKSa Katowice S.A.
Sarmacja Będzin
1:2
AP Orbita Bukowno
Pogoń Imielin
0:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?