Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
1:4
KF Akademia Pyskowice
Gwarek Zabrze
2:3
Concordia Knurów
MSPN Górnik Zabrze
1:1
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Szombierki Bytom
0:4
,,,,
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
2:4
Gwarek Zabrze
Szombierki Bytom
0:7
TS Polonia I Bytom
,,,,
0:2
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Concordia Knurów
3:1
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Polonia I Bytom
2:1
,,,,
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
3:4
Concordia Knurów
Gwarek Zabrze
7:0
Szombierki Bytom
MSPN Górnik Zabrze
4:5
KF Akademia Pyskowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
0:0
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Szombierki Bytom
2:4
MSPN Górnik Zabrze
,,,,
0:2
Concordia Knurów
TS Polonia I Bytom
1:3
Gwarek Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
11:1
,,,,
Concordia Knurów
2:2
KF Akademia Pyskowice
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
8:3
Szombierki Bytom
MSPN Górnik Zabrze
0:0
TS Polonia I Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
5:2
MSPN Górnik Zabrze
Szombierki Bytom
0:5
Concordia Knurów
,,,,
2:2
KF Akademia Pyskowice
TS Polonia I Bytom
6:1
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
2:1
Szombierki Bytom
Concordia Knurów
5:3
TS Polonia I Bytom
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
0:6
Gwarek Zabrze
MSPN Górnik Zabrze
3:1
,,,,
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
2:2
TS Polonia I Bytom
Concordia Knurów
3:5
Gwarek Zabrze
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
1:7
MSPN Górnik Zabrze
,,,,
3:0
Szombierki Bytom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Górnik Zabrze
2:4
Concordia Knurów
Gwarek Zabrze
10:1
KF Akademia Pyskowice
TS Polonia I Bytom
1:0
Szombierki Bytom
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
2:2
,,,,
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
4:5
MSPN Górnik Zabrze
Concordia Knurów
6:0
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Szombierki Bytom
0:3
Gwarek Zabrze
,,,,
1:5
TS Polonia I Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
3:0
,,,,
Gwarek Zabrze
11:1
TS Polonia I Bytom
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
5:3
KF Akademia Pyskowice
MSPN Górnik Zabrze
4:0
Szombierki Bytom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
2:0
Concordia Knurów
Szombierki Bytom
3:3
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
,,,,
0:11
Gwarek Zabrze
TS Polonia I Bytom
2:4
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Górnik Zabrze
2:9
Gwarek Zabrze
Concordia Knurów
1:1
Szombierki Bytom
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
6:2
TS Polonia I Bytom
KF Akademia Pyskowice
1:1
,,,,
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
9:0
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Szombierki Bytom
0:2
KF Akademia Pyskowice
,,,,
2:0
MSPN Górnik Zabrze
TS Polonia I Bytom
4:2
Concordia Knurów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?