Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:6
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
SMS Ruda Śląska
1:3
Ruch Chorzów
LKS Unia Kosztowy
0:3
AKS Mikołów
GKS Urania Ruda Śląska
0:8
Slavia II Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
3:0
Wyzwolenie Chorzów
AKS Mikołów
1:0
Slavia II Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
8:0
GKS Urania Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
3:1
SMS Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wyzwolenie Chorzów
1:5
LKS Unia Kosztowy
GKS Urania Ruda Śląska
0:3
Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
2:4
AKS Mikołów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:3
Slavia II Ruda Śląska
AKS Mikołów
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Unia Kosztowy
6:0
GKS Urania Ruda Śląska
SMS Ruda Śląska
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
4:1
LKS Unia Kosztowy
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
0:10
AKS Mikołów
GKS Urania Ruda Śląska
3:6
SMS Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:6
GKS Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów
10:1
Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
1:3
Slavia II Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
4:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
5:0
Wyzwolenie Chorzów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
SMS Ruda Śląska
Ruch Chorzów
3:3
LKS Unia Kosztowy
GKS Urania Ruda Śląska
0:4
AKS Mikołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
11:2
GKS Urania Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:5
Wyzwolenie Chorzów
Ruch Chorzów
7:2
SMS Ruda Śląska
AKS Mikołów
2:0
LKS Unia Kosztowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
0:2
AKS Mikołów
Wyzwolenie Chorzów
1:4
Ruch Chorzów
SMS Ruda Śląska
9:2
LKS Unia Kosztowy
GKS Urania Ruda Śląska
1:10
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Slavia II Ruda Śląska
Ruch Chorzów
9:2
GKS Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów
5:1
SMS Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
4:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
6:0
Ruch Chorzów
Wyzwolenie Chorzów
0:6
SMS Ruda Śląska
GKS Urania Ruda Śląska
2:9
LKS Unia Kosztowy
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
AKS Mikołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
AKS Mikołów
5:0
Wyzwolenie Chorzów
SMS Ruda Śląska
0:0
GKS Urania Ruda Śląska
LKS Unia Kosztowy
3:6
Slavia II Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia II Ruda Śląska
- : -
SMS Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
7:4
LKS Unia Kosztowy
Ruch Chorzów
2:3
AKS Mikołów
GKS Urania Ruda Śląska
1:1
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
- : -
Slavia II Ruda Śląska
AKS Mikołów
- : -
GKS Urania Ruda Śląska
SMS Ruda Śląska
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Unia Kosztowy
- : -
Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?