Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Piaski Czeladź
Pauza
KS Mydlice
0:3
Szczakowianka II Jaworzno
Korona Rokitno
0:3
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
3:4
KS Góra Siewierska
Iskra Psary
1:0
Płomień Niegowonice
Olimpia Włodowice
0:1
Jedność Strzyżowice
Strażak Nowa Wieś
4:2
KS Wysoka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice
1:3
Zagłębiak Tucznawa
KS Wysoka
3:3
Olimpia Włodowice
KS Giebło
1:0
Iskra Psary
Płomień Niegowonice
6:1
Górnik II Piaski Czeladź
KS Góra Siewierska
4:1
Korona Rokitno
Szczakowianka II Jaworzno
0:3
Jedność Strzyżowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Włodowice
Pauza
Jedność Strzyżowice
4:0
KS Wysoka
KS Giebło
4:0
Górnik II Piaski Czeladź
Korona Rokitno
3:0
KS Mydlice
Zagłębiak Tucznawa
3:4
Szczakowianka II Jaworzno
Iskra Psary
2:1
KS Góra Siewierska
Strażak Nowa Wieś
2:0
Płomień Niegowonice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Strzyżowice
Płomień Niegowonice
3:2
Olimpia Włodowice
KS Góra Siewierska
6:4
Górnik II Piaski Czeladź
KS Mydlice
1:4
Iskra Psary
KS Giebło
6:1
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Korona Rokitno
Szczakowianka II Jaworzno
8:0
KS Wysoka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
Pauza
Korona Rokitno
0:4
Szczakowianka II Jaworzno
Jedność Strzyżowice
2:2
Płomień Niegowonice
Górnik II Piaski Czeladź
0:1
KS Mydlice
Iskra Psary
0:2
Zagłębiak Tucznawa
Olimpia Włodowice
0:3
KS Giebło
Strażak Nowa Wieś
2:1
KS Góra Siewierska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka II Jaworzno
Pauza
KS Giebło
1:5
Jedność Strzyżowice
Korona Rokitno
0:4
Iskra Psary
Zagłębiak Tucznawa
5:0
Górnik II Piaski Czeladź
Płomień Niegowonice
5:0
KS Wysoka
KS Góra Siewierska
3:1
Olimpia Włodowice
Strażak Nowa Wieś
3:2
KS Mydlice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Niegowonice
KS Wysoka
1:1
KS Giebło
Iskra Psary
2:1
Szczakowianka II Jaworzno
Olimpia Włodowice
4:1
KS Mydlice
Jedność Strzyżowice
1:0
KS Góra Siewierska
Górnik II Piaski Czeladź
8:1
Korona Rokitno
Strażak Nowa Wieś
1:0
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
Pauza
KS Mydlice
0:2
Jedność Strzyżowice
Korona Rokitno
0:4
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
2:1
Olimpia Włodowice
Iskra Psary
5:0
Górnik II Piaski Czeladź
KS Góra Siewierska
1:0
KS Wysoka
Szczakowianka II Jaworzno
2:0
Płomień Niegowonice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Góra Siewierska
KS Wysoka
3:0
KS Mydlice
Płomień Niegowonice
0:0
KS Giebło
Olimpia Włodowice
8:1
Korona Rokitno
Jedność Strzyżowice
2:3
Zagłębiak Tucznawa
Górnik II Piaski Czeladź
0:3
Szczakowianka II Jaworzno
Strażak Nowa Wieś
0:1
Iskra Psary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
Pauza
Korona Rokitno
1:6
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
1:4
KS Wysoka
Iskra Psary
3:1
Olimpia Włodowice
KS Góra Siewierska
2:3
Płomień Niegowonice
Szczakowianka II Jaworzno
2:1
KS Giebło
Górnik II Piaski Czeladź
3:5
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zagłębiak Tucznawa
KS Wysoka
1:1
Korona Rokitno
KS Giebło
3:0
KS Góra Siewierska
Płomień Niegowonice
3:2
KS Mydlice
Olimpia Włodowice
9:0
Górnik II Piaski Czeladź
Jedność Strzyżowice
2:1
Iskra Psary
Strażak Nowa Wieś
1:1
Szczakowianka II Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
Pauza
KS Mydlice
3:1
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
1:1
Płomień Niegowonice
Iskra Psary
1:1
KS Wysoka
Szczakowianka II Jaworzno
4:0
KS Góra Siewierska
Górnik II Piaski Czeladź
0:5
Jedność Strzyżowice
Strażak Nowa Wieś
2:0
Olimpia Włodowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskra Psary
KS Wysoka
7:2
Górnik II Piaski Czeladź
KS Giebło
2:2
Zagłębiak Tucznawa
Płomień Niegowonice
2:2
Korona Rokitno
Olimpia Włodowice
2:4
Szczakowianka II Jaworzno
Jedność Strzyżowice
4:2
Strażak Nowa Wieś
KS Góra Siewierska
3:2
KS Mydlice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik II Piaski Czeladź
Płomień Niegowonice
0:1
Iskra Psary
KS Wysoka
4:0
Strażak Nowa Wieś
Korona Rokitno
2:5
KS Giebło
Jedność Strzyżowice
5:0
Olimpia Włodowice
KS Góra Siewierska
4:6
Zagłębiak Tucznawa
Szczakowianka II Jaworzno
3:2
KS Mydlice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
Pauza
Korona Rokitno
3:3
KS Góra Siewierska
Jedność Strzyżowice
2:0
Szczakowianka II Jaworzno
Górnik II Piaski Czeladź
1:4
Płomień Niegowonice
Zagłębiak Tucznawa
2:2
KS Mydlice
Iskra Psary
2:1
KS Giebło
Olimpia Włodowice
0:1
KS Wysoka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Włodowice
KS Wysoka
1:1
Jedność Strzyżowice
Płomień Niegowonice
4:1
Strażak Nowa Wieś
KS Góra Siewierska
1:4
Iskra Psary
Górnik II Piaski Czeladź
1:2
KS Giebło
KS Mydlice
2:1
Korona Rokitno
Szczakowianka II Jaworzno
1:1
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
Pauza
KS Wysoka
1:1
Szczakowianka II Jaworzno
Korona Rokitno
1:3
Zagłębiak Tucznawa
Strażak Nowa Wieś
0:3
KS Giebło
Górnik II Piaski Czeladź
7:4
KS Góra Siewierska
Iskra Psary
2:0
KS Mydlice
Olimpia Włodowice
0:1
Płomień Niegowonice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Wysoka
KS Góra Siewierska
3:1
Strażak Nowa Wieś
Płomień Niegowonice
1:1
Jedność Strzyżowice
KS Mydlice
3:1
Górnik II Piaski Czeladź
KS Giebło
5:1
Olimpia Włodowice
Zagłębiak Tucznawa
0:2
Iskra Psary
Szczakowianka II Jaworzno
5:0
Korona Rokitno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Szczakowianka II Jaworzno
Iskra Psary
7:0
Korona Rokitno
KS Wysoka
1:2
Płomień Niegowonice
Olimpia Włodowice
4:0
KS Góra Siewierska
Jedność Strzyżowice
6:1
KS Giebło
KS Mydlice
2:3
Strażak Nowa Wieś
Górnik II Piaski Czeladź
0:3
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Niegowonice
KS Góra Siewierska
0:3
Jedność Strzyżowice
Korona Rokitno
5:1
Górnik II Piaski Czeladź
KS Mydlice
1:1
Olimpia Włodowice
KS Giebło
3:1
KS Wysoka
Zagłębiak Tucznawa
1:2
Strażak Nowa Wieś
Szczakowianka II Jaworzno
1:1
Iskra Psary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Giebło
KS Wysoka
5:0
KS Góra Siewierska
Płomień Niegowonice
2:7
Szczakowianka II Jaworzno
Jedność Strzyżowice
2:1
KS Mydlice
Górnik II Piaski Czeladź
0:3
Iskra Psary
Olimpia Włodowice
4:3
Zagłębiak Tucznawa
Strażak Nowa Wieś
4:0
Korona Rokitno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Siewierska
Pauza
Korona Rokitno
0:9
Olimpia Włodowice
Zagłębiak Tucznawa
1:2
Jedność Strzyżowice
Iskra Psary
0:0
Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice
1:1
KS Wysoka
KS Giebło
5:1
Płomień Niegowonice
Szczakowianka II Jaworzno
12:0
Górnik II Piaski Czeladź
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Mydlice
KS Wysoka
1:2
Zagłębiak Tucznawa
Płomień Niegowonice
1:1
KS Góra Siewierska
Jedność Strzyżowice
6:0
Korona Rokitno
Strażak Nowa Wieś
7:0
Górnik II Piaski Czeladź
KS Giebło
4:2
Szczakowianka II Jaworzno
Olimpia Włodowice
3:2
Iskra Psary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
Pauza
Korona Rokitno
2:3
KS Wysoka
Iskra Psary
2:1
Jedność Strzyżowice
KS Góra Siewierska
2:9
KS Giebło
KS Mydlice
1:2
Płomień Niegowonice
Szczakowianka II Jaworzno
2:1
Strażak Nowa Wieś
Górnik II Piaski Czeladź
1:4
Olimpia Włodowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Korona Rokitno
KS Giebło
3:2
KS Mydlice
KS Wysoka
1:5
Iskra Psary
Płomień Niegowonice
2:4
Zagłębiak Tucznawa
Olimpia Włodowice
4:2
Strażak Nowa Wieś
Jedność Strzyżowice
6:0
Górnik II Piaski Czeladź
KS Góra Siewierska
0:11
Szczakowianka II Jaworzno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
Pauza
Korona Rokitno
1:0
Płomień Niegowonice
Zagłębiak Tucznawa
1:2
KS Giebło
Górnik II Piaski Czeladź
0:1
KS Wysoka
KS Mydlice
2:2
KS Góra Siewierska
Strażak Nowa Wieś
0:5
Jedność Strzyżowice
Szczakowianka II Jaworzno
3:0
Olimpia Włodowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?