Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sportowa Gmina Psary
2:6
KS II Mydlice
RKS Grodziec / BK-Sport
8:3
Szczakowianka Jaworzno
KS Górnik Piaski
9:2
Sarmacja Będzin
KP Warta Zawiercie
5:4
Orbita III Bukowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:15
KS II Mydlice
Orbita III Bukowno
3:6
Sportowa Gmina Psary
KS Górnik Piaski
3:6
RKS Grodziec / BK-Sport
Szczakowianka Jaworzno
0:3
KP Warta Zawiercie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice
5:0
Orbita III Bukowno
Sportowa Gmina Psary
3:3
Szczakowianka Jaworzno
RKS Grodziec / BK-Sport
10:1
Sarmacja Będzin
KP Warta Zawiercie
5:2
KS Górnik Piaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
4:1
KS II Mydlice
Sarmacja Będzin
8:1
Orbita III Bukowno
RKS Grodziec / BK-Sport
8:2
KP Warta Zawiercie
KS Górnik Piaski
6:4
Sportowa Gmina Psary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice
3:1
KS Górnik Piaski
Sportowa Gmina Psary
3:7
RKS Grodziec / BK-Sport
Orbita III Bukowno
2:7
Szczakowianka Jaworzno
KP Warta Zawiercie
3:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec / BK-Sport
4:4
KS II Mydlice
KS Górnik Piaski
4:4
Orbita III Bukowno
KP Warta Zawiercie
6:2
Sportowa Gmina Psary
Sarmacja Będzin
2:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
3:2
KS Górnik Piaski
KS II Mydlice
6:4
KP Warta Zawiercie
Sportowa Gmina Psary
4:7
Sarmacja Będzin
Orbita III Bukowno
4:8
RKS Grodziec / BK-Sport
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
5:4
RKS Grodziec / BK-Sport
Sarmacja Będzin
6:1
KS Górnik Piaski
KS II Mydlice
2:2
Sportowa Gmina Psary
Orbita III Bukowno
1:7
KP Warta Zawiercie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice
6:1
Sarmacja Będzin
Sportowa Gmina Psary
7:4
Orbita III Bukowno
RKS Grodziec / BK-Sport
7:3
KS Górnik Piaski
KP Warta Zawiercie
4:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
7:2
Sportowa Gmina Psary
Sarmacja Będzin
0:1
RKS Grodziec / BK-Sport
Orbita III Bukowno
4:4
KS II Mydlice
KS Górnik Piaski
2:0
KP Warta Zawiercie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Mydlice
2:0
Szczakowianka Jaworzno
Sportowa Gmina Psary
5:5
KS Górnik Piaski
Orbita III Bukowno
4:2
Sarmacja Będzin
KP Warta Zawiercie
4:4
RKS Grodziec / BK-Sport
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Piaski
3:4
KS II Mydlice
Szczakowianka Jaworzno
8:1
Orbita III Bukowno
Sarmacja Będzin
2:2
KP Warta Zawiercie
RKS Grodziec / BK-Sport
9:1
Sportowa Gmina Psary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
8:0
Sarmacja Będzin
KS II Mydlice
5:4
RKS Grodziec / BK-Sport
Sportowa Gmina Psary
2:4
KP Warta Zawiercie
Orbita III Bukowno
1:4
KS Górnik Piaski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
4:4
Sportowa Gmina Psary
RKS Grodziec / BK-Sport
8:3
Orbita III Bukowno
KS Górnik Piaski
5:6
Szczakowianka Jaworzno
KP Warta Zawiercie
9:2
KS II Mydlice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?