Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Knurów
5:1
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
,,,,
3:2
Concordia Knurów
Polonia Bytom
5:2
KF Akademia Pyskowice
Sparta Zabrze KS
3:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
0:2
Polonia Bytom
Concordia Knurów
0:3
APN Knurów
ŁTS Łabędy
1:5
KF Akademia Pyskowice
Sparta Zabrze KS
0:1
,,,,
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Knurów
4:0
Sparta Zabrze KS
,,,,
5:1
ŁTS Łabędy
Polonia Bytom
2:1
Concordia Knurów
KF Akademia Pyskowice
2:1
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
6:2
KF Akademia Pyskowice
,,,,
1:4
APN Knurów
ŁTS Łabędy
1:5
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Sparta Zabrze KS
1:10
Polonia Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Knurów
9:0
ŁTS Łabędy
Polonia Bytom
3:1
,,,,
KF Akademia Pyskowice
5:1
Sparta Zabrze KS
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
1:8
Concordia Knurów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Knurów
1:0
Polonia Bytom
,,,,
3:1
KF Akademia Pyskowice
ŁTS Łabędy
1:5
Concordia Knurów
Sparta Zabrze KS
1:1
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
0:2
Sparta Zabrze KS
Polonia Bytom
3:0
ŁTS Łabędy
APN Knurów
3:0
KF Akademia Pyskowice
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
3:2
,,,,
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
3:1
Polonia Bytom
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
1:4
APN Knurów
ŁTS Łabędy
1:2
Sparta Zabrze KS
Concordia Knurów
5:1
,,,,
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Knurów
3:0
Concordia Knurów
,,,,
0:2
Sparta Zabrze KS
Polonia Bytom
2:0
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
KF Akademia Pyskowice
4:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:2
Polonia Bytom
ŁTS Łabędy
3:2
,,,,
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
0:3
KF Akademia Pyskowice
Sparta Zabrze KS
0:3
APN Knurów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
5:1
Sparta Zabrze KS
KF Akademia Pyskowice
4:4
Concordia Knurów
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
6:1
ŁTS Łabędy
APN Knurów
2:0
,,,,
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
4:1
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
,,,,
2:7
Polonia Bytom
ŁTS Łabędy
0:7
APN Knurów
Sparta Zabrze KS
1:0
KF Akademia Pyskowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
3:2
ŁTS Łabędy
Polonia Bytom
0:3
APN Knurów
KF Akademia Pyskowice
3:4
,,,,
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
1:3
Sparta Zabrze KS
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Knurów
2:0
KF Akademia Pyskowice
,,,,
0:4
APN MKS Olimpia Piekary Śląskie
ŁTS Łabędy
3:0
Polonia Bytom
Sparta Zabrze KS
1:2
Concordia Knurów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?